Hakkımızda

GÜVENİN ADRESİ

Ticaret hayatına 1997 yılında İhtaş Sigorta ile başlayan kurucumuz Levent DOĞANAY daha sonraları, sigortacılık sektöründe Atlas Sigorta ve ortak olduğu Elementa İstanbul Sigorta ile sigortacılık faaliyetlerine devam etmektedir.

Sigorta Grubu olarak, sigortacılık sektöründe kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle öncelikli olarak İstanbul Bahçelievler ve Şişli ilçelerinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Kuruluşumuzdan bugüne izlediğimiz gelişmelerin ışığında, sektörde seyreden ekonomik değişikliklerde ve zorlu koşullarda dahi büyümesini sürdüren Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı amaç edindik.

Atlas Sigorta olarak, İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde, sektörün öncüsü sekiz sigorta şirketinden aldığımız güçle sizlere hizmet veriyoruz. Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ederek, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere sunuyoruz.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

Geçen zaman boyunca sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti almanız için çalıştık ve aynı hassasiyet ile hareket etmeye devam ediyoruz.    

 Başarımızı sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza ve siz değerli dostlarımıza borçluyuz.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ